Wtorek 22 stycznia 2019 - Dominiki, Mateusza, Wincentego

Ważne informacje

 

Autobus linia Zakopane - Łeba

Z Zakopanego możesz przyjechać do Kościerzyny autobusem i tam nocować na agroturystyce.

Trasa: Zakopane – Kraków – Katowice – Częstochowa – Sieradz –Turek – Konin - Bydgoszcz – Grudziądz – Kościerzyna - Łeba

Wyjazd                  Przystanki                               Powrót
16:15                      Zakopane                                  9:05
16:25                      Poronin PKP                               8:55
16:45                      Nowy Targ                                  8:35
17:05                      Chabówka „wiadukt”                 8:15
17:45                      Myślenice d.a                             7:35
18:25                      Kraków R.D.A                             6:55
18:35                      Kraków R.D.A                             6:50
19:55                      Katowice                                    5:30
20:00                      Katowice d.a                              5:25
21:15                      Częstochowa d.a                       4:10
22:35                      Wieluń                                        2:45
23:25                      Sieradz                                       1:50
00:25                      Turek                                         00:50
01:00                      Konin                                         00:15
02:20                      Inowrocław                               22:55
03:10                      Bydgoszcz                                 22:05
03:10                      Bydgoszcz                                 21:55
04:10                      Świecie                                      21:05
04:40                      Grudziądz                                  20:35
04:45                      Grudziądz                                  20:30
06:35                      Kościerzyna                               18:40
08:40                      Łeba                                          16:40


Nie kursuje 25 XII oraz pierwszy Dzień Wielkanoc

Kurs wznowiony od 23.06.2011 r - życzę miłej podróży i do zobaczenia na Kaszubach.b Obecnie nie wiadomo czy ten autobus kursuje

 
derwi.pl
© Na kaszuby, Kaszuby noclegi - na-kaszuby.pl