Poniedziałek 19 lutego 2018 - Bettiny, Konrada, Mirosława

Aktualności

 

Aktualności

Agroturystyka, Powiat Kościerski - XV lat Walne Zgromadzenie

Agroturystyka, Powiat Kościerski - XV lat Walne Zgromadzenie

 

                          Zarząd KSA „Kościerska Chata"

serdecznie zaprasza

 

                    Panią/Pana  WSZYSCY CZŁONKOWIE

 

na Walne Zgromadzenie Członków

KSA „Kościerska Chata", które odbędzie się dnia,

25.01.2018 r. o godz.9,45 ( pierwszy termin), godz. 10,00 ( drugi termin)

 w sali konferencyjnej

Stary Browar Kościerzyna ul. Słodowa 3.

 

Prezes KSA „Kościerska Chata"

 

Halina Rogińska

 

 

22.01.2018

więcej...

 
Jarmark Bożonarodzeniowy w Stary Browar Koscierzyna

Jarmark Bożonarodzeniowy w Stary Browar Koscierzyna

 Jarmark Bożonarodzeniowy w Koscierzynie został zorganizowany wspólnie przez KSA Koscierska Chata oraz Stary Browar Koscierzyna 9 grudnia 2017 r. Wspólne gotowanie potraw przez szefów kuchni - Tomasz Mrozik z Borowej Ciotki gm Lipusz, Sławomir Miotk - Stary Browar Kościerzyna, Michał Turek z Gdańska oraz Barbara Sałata z Wiela. Pokaz wykrawania pierniczków przygotowała młodzierz z Ekonomika z Kościerzyny - dzień pełen atrakcji. Waarsztaty dla dzieci z przygotowania ozdów choinkowych, dekorowania pierniczków. kazde dziecko i nie tylko, mogło zabrać ze sobą do domu udekorowany przez siebie pierniczek.

17.12.2017

więcej...

 
IV Festiwal Żurawiny w Dobrogoszczy za nami

IV Festiwal Żurawiny w Dobrogoszczy za nami

Tradycją każdego drugiego weekendu na Kaszubach od kilku minionych lat jest Festiwal Żurawiny. W tym roku to już czwarta jego edycja. Przy okazji Festiwalu Żurawiny od trzech lat organizowany jest również Żurawinowy Rajd Rowerowy, który jest rekreacyjną przejażdżką rowerową wiodącą uczestników pomiędzy atrakcjami kulturalnymi i kulinarnymi Kaszub.  Tegoroczna edycja festiwalu odbyła się w nieco innej formie niż w poprzednich latach. Jego organizator Kaszubskie Stowarzyszenie Agroturystyczne Kościerska Chata podjął decyzję o pominięciu w programie części naukowej realizowanej w konwencji konferencji i przeniesieniu jej na grunt praktyczny realizowany w formie studyjnej wizyty na bagnach żurawinowych. Zmiana formuły pozwoliła na organizację festiwalu jako rodzinnego pikniku z wieloma atrakcjami i odniosła pozytywny  wpływ również na organizację Żurawinowego Rajdu Rowerowego. 

 

25.10.2017

więcej...

 
Uwaga !!!

Uwaga !!!

Uwaga !!! dla uczestników Rajdu Żurawinowego - ze względu na zakazy wjazdu na tereny lasów zagrożonych po kataklizmie z 11/12 sierpnia ulega częściowa zmiana trasy, ale cel jest ten sam. Zapraszamy do udziału w rajdzie.
30.08.2017

więcej...

 
Rajd Żurawinowy -  Program

Rajd Żurawinowy - Program

Rajd Żurawinowy Szlakiem Kaszubskiej Żurawiny 2017
20.08.2017

więcej...

 
IV Festiwal Żurawiny - Dobrogoszcz

IV Festiwal Żurawiny - Dobrogoszcz

Drugi weekend września spędż na Kaszubach pod czas IV Festiwalu Żurawiny 9-10.09.2017 Prawdziwa niezwykłość i różnorodność smaków wielu potraw. zapewniamy "oprócz zwyczajowych atrakcji, związanych ze smacznym jedzeniem od regionalnych wytwórców, degustacji, pokazów, konkursów i zabaw proponujemy w tym roku m.in. prezentacje kulinarne Szefów kuchni - którzy przygotują potrawy według własnych receptur. zobacz więcej

30.08.2017

więcej...

 
Kurki - pierwszy wysyp grzybów na Kaszubach

Kurki - pierwszy wysyp grzybów na Kaszubach

Nie wiesz gdzie wybrać się na wakacje... wyprawy na grzybobranie, nocleg na agroturystyce, ogniska, wędkowanie to tylko nie liczne atrakcje które mozesz zastać u NAS. Poznasz prawdziwy smak ruchanek.itd
06.07.2017

więcej...

 
I Kaszubskie Tradycje Wielkanocne

I Kaszubskie Tradycje Wielkanocne

A w programie: - pokazy kulinarne regionalnych dań wielkanocnych, - live cooking w wykonaniu Szefów Kuchni restauracji Stary Browar Kościerzyna, restauracji Malena, Restauracji Florencja oraz Grzybowski Młyn, - prezentacje wyrobów regionalnych, rękodzieł, ozdób i dekoracji wielkanocnych, - występy kaszubskich kapeli ludowych, - warsztaty dla dzieci i wiele innych ciekawych atrakcji dla każdego!
04.04.2017

więcej...

 
Walne Zgromadzenie KSA Kościerska Chata

Walne Zgromadzenie KSA Kościerska Chata

Zarząd KSA „Kościerska Chata” serdecznie zaprasza WSZYSTKICH CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA na Walne Zgromadzenie Członków KSA „Kościerska Chata”, które odbędzie się dnia, 10.02.2017 r. o godz.9,45 ( pierwszy termin), godz. 10,00 ( drugi termin) w sali konferencyjnej Stary Browar Kościerzyna ul. Słodowa 3.
26.01.2017

więcej...

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
derwi.pl
© Na kaszuby, Kaszuby noclegi - na-kaszuby.pl